Женска колекција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-35%
Marquis 003 Bordeaux Marquis 003 Bordeaux
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
2.529 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 2.143 ден.
-40%
Marquis F150 Verde Marquis F150 Verde
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
2.994 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 2.537 ден.
-40%
Marquis F100 Nero Marquis F100 Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
2.994 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 2.537 ден.
-40%
Marquis F100 Blue Marquis F100 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
2.994 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 2.537 ден.
-50%
Marquis 951 Moro Marquis 951 Moro
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
3.695 ден.7.390 ден.
без ДДВ: 3.131 ден.
-50%
Marquis 951 Black Marquis 951 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
3.695 ден.7.390 ден.
без ДДВ: 3.131 ден.
-40%
Marquis A705 T.Moro Marquis A705 T.Moro
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.814 ден.9.690 ден.
без ДДВ: 4.927 ден.

Распродадено

-40%

Распродадено

Marquis A705 Nero Marquis A705 Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.814 ден.9.690 ден.
без ДДВ: 4.927 ден.
-40%
Marquis A639 T.Moro Marquis A639 T.Moro
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.814 ден.9.690 ден.
без ДДВ: 4.927 ден.
-40%
Marquis A639 Bordeaux Marquis A639 Bordeaux
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.814 ден.9.690 ден.
без ДДВ: 4.927 ден.
-40%
Marquis A614 T.Moro Marquis A614 T.Moro
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.814 ден.9.690 ден.
без ДДВ: 4.927 ден.
-40%
Marquis A614 Nero Marquis A614 Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.814 ден.9.690 ден.
без ДДВ: 4.927 ден.
-50%
Marquis 3250 Bordeaux Marquis 3250 Bordeaux
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
3.975 ден.7.950 ден.
без ДДВ: 3.369 ден.
-50%
Marquis 3250 Blue Marquis 3250 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
3.975 ден.7.950 ден.
без ДДВ: 3.369 ден.
-40%
Marquis 304 Rosso Marquis 304 Rosso
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
2.934 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 2.486 ден.
-40%
Marquis 304 Black Marquis 304 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
2.934 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 2.486 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2021. UKION SHOPS