Нова колекција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Marquis A636 T.Moro
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
8.990 MKD
без ДДВ: 7.619 MKD
Marquis A636 Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
8.990 MKD
без ДДВ: 7.619 MKD
Marquis A705 Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
8.990 MKD
без ДДВ: 7.619 MKD
Marquis A705 Moro
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
8.990 MKD
без ДДВ: 7.619 MKD
Marquis A666 Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
8.990 MKD
без ДДВ: 7.619 MKD
Marquis A666 Bordeaux
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
8.990 MKD
без ДДВ: 7.619 MKD
Marquis A613 T.Moro
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
8.990 MKD
без ДДВ: 7.619 MKD
Marquis A613 Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
8.990 MKD
без ДДВ: 7.619 MKD
Marquis A327 Verde
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
8.990 MKD
без ДДВ: 7.619 MKD
Marquis A327 Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
8.990 MKD
без ДДВ: 7.619 MKD
Marquis Paris 424 Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.690 MKD
без ДДВ: 4.822 MKD
Marquis Paris 424 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.690 MKD
без ДДВ: 4.822 MKD
Marquis Paris 422 Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.650 MKD
без ДДВ: 3.941 MKD
Marquis Paris 422 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.650 MKD
без ДДВ: 3.941 MKD
Marquis Paris 420 Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.890 MKD
без ДДВ: 4.992 MKD
Marquis Paris 420 Dark Green
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.890 MKD
без ДДВ: 4.992 MKD

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2019. UKION SHOPS