Есен/Зима

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Marquis 09 Copper Marquis 09 Copper
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
3.352 ден.4.190 ден.
без ДДВ: 2.841 ден.
-20%
Marquis 083 Pinko Marquis 083 Pinko
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
3.352 ден.4.190 ден.
без ДДВ: 2.841 ден.
-20%
Marquis 083 Nero Marquis 083 Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
3.352 ден.4.190 ден.
без ДДВ: 2.841 ден.
-20%
Marquis 083 Grey Marquis 083 Grey
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
3.352 ден.4.190 ден.
без ДДВ: 2.841 ден.
-20%
Marquis 083 Glitter Marquis 083 Glitter
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
3.352 ден.4.190 ден.
без ДДВ: 2.841 ден.
-20%
Marquis 083 Bianco Marquis 083 Bianco
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
3.352 ден.4.190 ден.
без ДДВ: 2.841 ден.
-20%
Marquis 203 Black Marquis 203 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.912 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 3.315 ден.
-20%
Marquis 4321 Nero Marquis 4321 Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
2.952 ден.3.690 ден.
без ДДВ: 2.502 ден.
-20%
Marquis 4324 Verde Marquis 4324 Verde
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
2.952 ден.3.690 ден.
без ДДВ: 2.502 ден.
-20%
Marquis 4324 Nero Marquis 4324 Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
2.952 ден.3.690 ден.
без ДДВ: 2.502 ден.
-20%
Marquis 4324 Black Marquis 4324 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
2.952 ден.3.690 ден.
без ДДВ: 2.502 ден.
-20%
Marquis 196 Rosso Marquis 196 Rosso
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.912 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 3.315 ден.
-20%
Marquis 382 Astragan Marquis 382 Astragan
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
3.912 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 3.315 ден.
-20%
Marquis 102 Blue Marquis 102 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
3.912 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 3.315 ден.
-20%
Marquis 196 Beige Marquis 196 Beige
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.912 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 3.315 ден.
-20%
Marquis 196 Astragan Marquis 196 Astragan
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.912 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 3.315 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2020. UKION SHOPS