Елегантни чевли

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Marquis 08011 Nero Marquis 08011 Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
3.112 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 2.637 ден.
-20%
Marquis 08011 Crocco Marquis 08011 Crocco
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
3.112 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 2.637 ден.
-20%
Marquis 08011 Beige Marquis 08011 Beige
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
3.112 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 2.637 ден.
-20%
Marquis 382 Astragan Marquis 382 Astragan
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
3.912 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 3.315 ден.
-20%
Marquis 102 Blue Marquis 102 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
3.912 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 3.315 ден.
-20%
Marquis 093 Royal Blue Marquis 093 Royal Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
3.912 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 3.315 ден.
-20%
Marquis 093 Rosso Marquis 093 Rosso
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
3.912 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 3.315 ден.
-20%
Marquis 094 Blue Marquis 094 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
3.912 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 3.315 ден.
-20%
Marquis 093 Nero Marquis 093 Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
3.912 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 3.315 ден.
-20%
Marquis 093 Bordeaux Marquis 093 Bordeaux
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
3.912 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 3.315 ден.
-30%
Marquis 1051 Olive Marquis 1051 Olive
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
2.723 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 2.308 ден.
-30%
Marquis 1051 Blue Marquis 1051 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
2.723 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 2.308 ден.
-30%
Marquis 6016 Blue Marquis 6016 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Салонки Материјал за горниште: Ко..
2.163 ден.3.090 ден.
без ДДВ: 1.833 ден.
-30%
Marquis 2810 Moro Marquis 2810 Moro
Категорија: Женска колекција Типологија: Салонки Материјал за горниште: Ко..
2.163 ден.3.090 ден.
без ДДВ: 1.833 ден.
-30%
Marquis 19020 Rosso Marquis 19020 Rosso
Категорија: Женска колекција Типологија: Салонки Материјал за горниште: Ко..
2.275 ден.3.250 ден.
без ДДВ: 1.928 ден.
-30%
Marquis 6346 Verde Marquis 6346 Verde
Категорија: Женска колекција Типологија: Салонки Материјал за горниште: Ко..
2.205 ден.3.150 ден.
без ДДВ: 1.869 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2020. UKION SHOPS