Чизми

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Marquis Paris 346 Verde Marquis Paris 346 Verde
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.192 ден.6.490 ден.
без ДДВ: 4.400 ден.
-20%
Marquis Paris 346 Bordeaux Marquis Paris 346 Bordeaux
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.192 ден.6.490 ден.
без ДДВ: 4.400 ден.
-20%
Marquis Paris 310 Nero Marquis Paris 310 Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.192 ден.6.490 ден.
без ДДВ: 4.400 ден.
-20%
Marquis Paris 309 Verde Marquis Paris 309 Verde
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.080 ден.6.350 ден.
без ДДВ: 4.305 ден.
-20%
Marquis Paris 309 Nero Marquis Paris 309 Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.080 ден.6.350 ден.
без ДДВ: 4.305 ден.
-20%
Marquis A625 Crocco Nero Marquis A625 Crocco Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.080 ден.6.350 ден.
без ДДВ: 4.305 ден.
-20%
Marquis A625 Crocco Bordeaux Marquis A625 Crocco Bordeaux
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.080 ден.6.350 ден.
без ДДВ: 4.305 ден.
-20%
Marquis A625 Crocco Blue Marquis A625 Crocco Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.080 ден.6.350 ден.
без ДДВ: 4.305 ден.
-20%
Marquis 9726 Camel Marquis 9726 Camel
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
3.512 ден.4.390 ден.
без ДДВ: 2.976 ден.
-20%
Marquis 9726 Blue Marquis 9726 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
3.512 ден.4.390 ден.
без ДДВ: 2.976 ден.
-20%
Marquis 4907 Nero Marquis 4907 Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
3.512 ден.4.390 ден.
без ДДВ: 2.976 ден.
-20%
Marquis 4907 Moro Marquis 4907 Moro
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
3.512 ден.4.390 ден.
без ДДВ: 2.976 ден.
-20%
Marquis 28011 T.Moro Marquis 28011 T.Moro
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
3.512 ден.4.390 ден.
без ДДВ: 2.976 ден.
-20%
Marquis 28011 Blue Marquis 28011 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
3.512 ден.4.390 ден.
без ДДВ: 2.976 ден.
-20%
Marquis 951 Moro Marquis 951 Moro
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.912 ден.7.390 ден.
без ДДВ: 5.010 ден.
-20%
Marquis 951 Black Marquis 951 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.912 ден.7.390 ден.
без ДДВ: 5.010 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2020. UKION SHOPS