Балетанки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Marquis 196 Red Marquis 196 Red
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
4.890 ден.
без ДДВ: 4.144 ден.
Marquis 205 Pinko Marquis 205 Pinko
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
4.890 ден.
без ДДВ: 4.144 ден.
Marquis 205 Black Marquis 205 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
4.890 ден.
без ДДВ: 4.144 ден.
Marquis 2035 Black Marquis 2035 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
4.890 ден.
без ДДВ: 4.144 ден.
Marquis 196 Pinko Marquis 196 Pinko
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
4.890 ден.
без ДДВ: 4.144 ден.
Marquis 196 Light Blue Marquis 196 Light Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
4.890 ден.
без ДДВ: 4.144 ден.
-20%
Marquis 743 Bordeaux Marquis 743 Bordeaux
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.752 ден.4.690 ден.
без ДДВ: 3.180 ден.
-20%
Marquis S714 Vizon Marquis S714 Vizon
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.912 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 3.315 ден.
-20%
Marquis S714 Beige Marquis S714 Beige
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.912 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 3.315 ден.
-20%
Marquis S586 Vizon Marquis S586 Vizon
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.912 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 3.315 ден.
-20%
Marquis S586 Navy Blue Marquis S586 Navy Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.912 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 3.315 ден.
-20%
Marquis CH116 Gold Marquis CH116 Gold
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.112 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 2.637 ден.
-20%
Marquis CH115 Bordeaux Marquis CH115 Bordeaux
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.480 ден.4.350 ден.
без ДДВ: 2.949 ден.
-20%
Marquis CH115 Black Marquis CH115 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.480 ден.4.350 ден.
без ДДВ: 2.949 ден.
-20%
Marquis CH115 Beige Marquis CH115 Beige
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.480 ден.4.350 ден.
без ДДВ: 2.949 ден.
-20%
Marquis B120 Blue Marquis B120 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.352 ден.4.190 ден.
без ДДВ: 2.841 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2020. UKION SHOPS