Женска колекција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-15%
Marquis F191 Vizon Marquis F191 Vizon
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.242 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 3.595 ден.
-15%
Marquis F191 Powder Marquis F191 Powder
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.242 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 3.595 ден.
-15%
Marquis T220 Nero Marquis T220 Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.242 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 3.595 ден.
-15%
Marquis T220 Blue Marquis T220 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.242 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 3.595 ден.
-15%
Marquis Paris 600 Vizon Marquis Paris 600 Vizon
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
3.698 ден.4.350 ден.
без ДДВ: 3.134 ден.
-15%
Marquis Paris 600 Blue Marquis Paris 600 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
3.698 ден.4.350 ден.
без ДДВ: 3.134 ден.
-15%
Marquis Paris 582 Grey Marquis Paris 582 Grey
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.242 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 3.595 ден.
-15%
Marquis Paris 573 Titanium Marquis Paris 573 Titanium
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.242 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 3.595 ден.
-15%
Marquis Paris 573 Blue Marquis Paris 573 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.242 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 3.595 ден.
-15%
Marquis Paris 571 Rosa Marquis Paris 571 Rosa
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.242 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 3.595 ден.
-15%
Marquis Paris 571 Nero Marquis Paris 571 Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.242 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 3.595 ден.
-15%
Marquis Paris 408 Gold Marquis Paris 408 Gold
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.157 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 3.523 ден.
-15%
Marquis F190 Grey Marquis F190 Grey
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.242 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 3.595 ден.
-15%
Marquis F190 Gold Marquis F190 Gold
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.242 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 3.595 ден.
-15%
Marquis F181 Grey Marquis F181 Grey
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.242 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 3.595 ден.
-15%
Marquis F180 Silver Marquis F180 Silver
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.242 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 3.595 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2021. UKION SHOPS