Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-83%
Apepazza 94076 Arancio Apepazza 94076 Arancio
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
850 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 720 ден.
-40%
Biba Beige Biba Beige
Категорија: Женска колекција Типологија: Салонки Материјал за горниште: Ко..
1.914 ден.3.190 ден.
без ДДВ: 1.622 ден.
-75%
Boemos 2131 Sky Blue Boemos 2131 Sky Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Кожа Поста..
1.500 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
-86%
Clio 5161 Nero Clio 5161 Nero
Категорија: Детска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Ко..
500 ден.3.450 ден.
без ДДВ: 424 ден.
-35%
Marquis 08011 Beige Marquis 08011 Beige
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
2.529 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 2.143 ден.
-30%
Marquis 083 Glitter Marquis 083 Glitter
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
2.933 ден.4.190 ден.
без ДДВ: 2.486 ден.
-30%
Marquis 1563 Nero Marquis 1563 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
3.395 ден.4.850 ден.
без ДДВ: 2.877 ден.
-30%
Marquis 1832 Nero Marquis 1832 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
3.283 ден.4.690 ден.
без ДДВ: 2.782 ден.
-30%
Marquis 2842 Blue Marquis 2842 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
2.233 ден.3.190 ден.
без ДДВ: 1.892 ден.
-30%
Marquis 2842 Red Marquis 2842 Red
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
2.233 ден.3.190 ден.
без ДДВ: 1.892 ден.
-40%
Marquis 40011 Crocco Marquis 40011 Crocco
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
2.094 ден.3.490 ден.
без ДДВ: 1.775 ден.
-35%
Marquis 462 Beige Marquis 462 Beige
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
2.789 ден.4.290 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
-35%
Marquis 4640 Black Marquis 4640 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
2.594 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 2.198 ден.
-50%
Marquis A636 Nero Marquis A636 Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
4.495 ден.8.990 ден.
без ДДВ: 3.809 ден.
-50%
Marquis Asparagus Marquis Asparagus
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Велур ..
1.875 ден.3.750 ден.
без ДДВ: 1.589 ден.
-35%
Marquis CH115 Bordeaux Marquis CH115 Bordeaux
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
2.828 ден.4.350 ден.
без ДДВ: 2.397 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2020. UKION SHOPS