Машка колекција Outlet

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-40%
Marquis Nero 3833
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Велур ..
2.154 MKD3.590 MKD
без ДДВ: 1.825 MKD
-40%
Marquis Blue 7002
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Велур ..
2.334 MKD3.890 MKD
без ДДВ: 1.978 MKD
-50%
Marquis Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Велур ..
1.845 MKD3.690 MKD
без ДДВ: 1.564 MKD
-47%
Marquis Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Велур ..
2.895 MKD5.450 MKD
без ДДВ: 2.453 MKD
-20%
Juice Grigio
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Велур ..
2.760 MKD3.450 MKD
без ДДВ: 2.339 MKD
-40%
Marquis Light Brown
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Велур ..
2.334 MKD3.890 MKD
без ДДВ: 1.978 MKD
-40%
Marquis Black
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.334 MKD3.890 MKD
без ДДВ: 1.978 MKD
-50%
Marquis Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Велур ..
1.775 MKD3.550 MKD
без ДДВ: 1.504 MKD
-50%
Marquis Beige
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Велур ..
1.775 MKD3.550 MKD
без ДДВ: 1.504 MKD
-50%
Marquis Sand
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Велур ..
1.845 MKD3.690 MKD
без ДДВ: 1.564 MKD
-50%
Marquis Asparagus
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Велур ..
1.875 MKD3.750 MKD
без ДДВ: 1.589 MKD
-45%
Creazioni DG Cemento
Категорија: Машка колекција Типологија: Мокасини Материјал за горниште: Кожа Пост..
2.194 MKD3.990 MKD
без ДДВ: 1.860 MKD

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2019. UKION SHOPS