OUTLET

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-60%
Barbara Renzi Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
3.956 MKD9.890 MKD
без ДДВ: 3.353 MKD
-45%
Bargala Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
3.933 MKD7.150 MKD
без ДДВ: 3.333 MKD
-50%
Marquis Vitello Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
2.595 MKD5.190 MKD
без ДДВ: 2.199 MKD
-35%
Comfort Beige 5521
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
4.869 MKD7.490 MKD
без ДДВ: 4.126 MKD
-30%
Antonella Rossi Rosso
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
2.723 MKD3.890 MKD
без ДДВ: 2.308 MKD
-50%
Marquis Nero 3701
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
1.775 MKD3.550 MKD
без ДДВ: 1.504 MKD
-30%
Marquis Nero 1566
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
2.485 MKD3.550 MKD
без ДДВ: 2.106 MKD
-30%
Marquis Perla 1566
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
2.485 MKD3.550 MKD
без ДДВ: 2.106 MKD
-40%
Marquis Blue 2981
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
1.950 MKD3.250 MKD
без ДДВ: 1.653 MKD
-40%
Marquis Nero 3704
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
2.130 MKD3.550 MKD
без ДДВ: 1.805 MKD
-30%
Marquis Blue 4215
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
2.475 MKD3.550 MKD
без ДДВ: 2.097 MKD
-30%
Marquis Beige 4215
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
2.475 MKD3.550 MKD
без ДДВ: 2.097 MKD
-40%
Marquis Rosso 1005
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
1.890 MKD3.150 MKD
без ДДВ: 1.602 MKD
-50%
Marquis Beige 1003
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
1.695 MKD3.390 MKD
без ДДВ: 1.436 MKD
-50%
Marquis Gold 1002
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
1.575 MKD3.150 MKD
без ДДВ: 1.335 MKD
-40%
Marquis Nero 3833
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Велур ..
2.154 MKD3.590 MKD
без ДДВ: 1.825 MKD

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2019. UKION SHOPS