Marquis V1714 Nero
  • Marquis V1714 Nero
  • Marquis V1714 Nero

Marquis V1714 Nero

5.890 MKD
Производител: Marquis
Шифра на производ: Marquis V1714 Nero
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Број:


Категорија: Машка колекција

Типологија: Получизми

Материјал за горниште: Кожа

Постава: Кожна

Ѓон: Кожа

Бренд: Marquis

Боја: Nero

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2019. UKION SHOPS