Marquis V1599 MoroBlue
  • Marquis V1599 MoroBlue
  • Marquis V1599 MoroBlue

Marquis V1599 MoroBlue

3.423 ден.4.890 ден.
Производител: Marquis
Шифра: Marquis V1599 MoroBlue
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Број:Категорија: Машка колекција

Типологија: Елегантни чевли

Материјал за горниште: Кожа

Постава: Кожна

Ѓон: Кожа

Бренд: Marquis

Боја: Moro Blue

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2021. UKION SHOPS
Marquis Marquis V1599 MoroBlue Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа Постава: Кожна Ѓон: Кожа Бренд: Marquis Боја: Moro Blue     .. Category: Product #: Marquis V1599 MoroBlue Regular price: 3.423 ден. 3.423 Available from: HOLDER DOOEL