Marquis Nero 1566
  • Marquis Nero 1566
  • Marquis Nero 1566

Marquis Nero 1566

2.130 ден.3.550 ден.
Производител: Marquis
Шифра: Marquis Capra Nero 1566
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Број:


Категорија: Женска колекција

Типологија: Елегантни чевли

Материјал за горниште: Кожа 

Постава: Кожна

Ѓон: Кожа

Бренд: Marquis

Боја: Nero

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2021. UKION SHOPS
Marquis Marquis Nero 1566 Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа  Постава: Кожна Ѓон: Кожа Бренд: Marquis Боја: Nero     .. Category: Product #: Marquis Capra Nero 1566 Regular price: 2.130 ден. 2.130 Available from: HOLDER DOOEL