Marquis

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-40%
Marquis 022 Blue Marquis 022 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
2.094 ден.3.490 ден.
без ДДВ: 1.775 ден.
-40%
Marquis 029 Black Marquis 029 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
2.334 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 1.978 ден.
-35%
Marquis 08011 Beige Marquis 08011 Beige
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
2.529 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 2.143 ден.
-30%
Marquis 083 Glitter Marquis 083 Glitter
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
2.933 ден.4.190 ден.
без ДДВ: 2.486 ден.
Marquis 083 Nero Marquis 083 Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
4.890 ден.
без ДДВ: 4.144 ден.
-30%
Marquis 1563 Nero Marquis 1563 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
3.395 ден.4.850 ден.
без ДДВ: 2.877 ден.
Marquis 181 Pinko Marquis 181 Pinko
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
4.890 ден.
без ДДВ: 4.144 ден.
-30%
Marquis 1832 Nero Marquis 1832 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
3.283 ден.4.690 ден.
без ДДВ: 2.782 ден.
Marquis 192 Blue Marquis 192 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
4.290 ден.
без ДДВ: 3.636 ден.
-20%
Marquis 199 Red Marquis 199 Red
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.912 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 3.315 ден.
-30%
Marquis 2035 Black Marquis 2035 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.423 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 2.901 ден.
-30%
Marquis 205 Black Marquis 205 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.423 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 2.901 ден.
-30%
Marquis 205 Pinko Marquis 205 Pinko
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.423 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 2.901 ден.
-30%
Marquis 206 Blue Marquis 206 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.703 ден.5.290 ден.
без ДДВ: 3.138 ден.
Marquis 208 Verde Marquis 208 Verde
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
4.890 ден.
без ДДВ: 4.144 ден.
-50%
Marquis 2842 Blue Marquis 2842 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
1.595 ден.3.190 ден.
без ДДВ: 1.352 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2020. UKION SHOPS