Пролет / Лето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-40%
Marquis 1576 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.910 MKD4.850 MKD
без ДДВ: 2.466 MKD
-30%
Marquis 2504 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
3.395 MKD4.850 MKD
без ДДВ: 2.877 MKD
-40%
Marquis 1740 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.910 MKD4.850 MKD
без ДДВ: 2.466 MKD
-40%
Marquis 1740 Moro
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.910 MKD4.850 MKD
без ДДВ: 2.466 MKD
-30%
Marquis T311 Beige
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кож..
3.493 MKD4.990 MKD
без ДДВ: 2.960 MKD
-41%
Marquis M607 Navy Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Мокасини Материјал за горниште: Кожа Пост..
2.627 MKD4.490 MKD
без ДДВ: 2.226 MKD
-50%
Marquis VF102 Vizon
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кож..
2.425 MKD4.850 MKD
без ДДВ: 2.055 MKD
-30%
Marquis T360 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кож..
3.395 MKD4.850 MKD
без ДДВ: 2.877 MKD
-30%
Marquis T360 Rosso
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кож..
3.395 MKD4.850 MKD
без ДДВ: 2.877 MKD
-41%
Marquis M607 Vizon
Категорија: Машка колекција Типологија: Мокасини Материјал за горниште: Кожа Пост..
2.627 MKD4.490 MKD
без ДДВ: 2.226 MKD
-30%
Marquis 1781 Moro
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
3.395 MKD4.850 MKD
без ДДВ: 2.877 MKD
-30%
Marquis 1781 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
3.395 MKD4.850 MKD
без ДДВ: 2.877 MKD
-30%
Marquis 1566 T.Moro
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
3.395 MKD4.850 MKD
без ДДВ: 2.877 MKD
-40%
Marquis 1564 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.910 MKD4.850 MKD
без ДДВ: 2.466 MKD
-40%
Marquis 1564 Moro
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.910 MKD4.850 MKD
без ДДВ: 2.466 MKD
-30%
Marquis 1563 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
3.395 MKD4.850 MKD
без ДДВ: 2.877 MKD

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2019. UKION SHOPS