Sale

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-60%
Neri Black Neri Black
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Велур ..
2.180 ден.5.450 ден.
без ДДВ: 1.847 ден.
-50%
Marquis 1592 Blue Marquis 1592 Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Велур ..
2.095 ден.4.190 ден.
без ДДВ: 1.775 ден.
-40%
Marquis 1576 Nero Marquis 1576 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.910 ден.4.850 ден.
без ДДВ: 2.466 ден.
-30%
Marquis 2504 Nero Marquis 2504 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
3.395 ден.4.850 ден.
без ДДВ: 2.877 ден.
-40%
Marquis 1740 Nero Marquis 1740 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.910 ден.4.850 ден.
без ДДВ: 2.466 ден.
-40%
Marquis 1740 Moro Marquis 1740 Moro
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.910 ден.4.850 ден.
без ДДВ: 2.466 ден.
-50%
Marquis VF102 Vizon Marquis VF102 Vizon
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кож..
2.425 ден.4.850 ден.
без ДДВ: 2.055 ден.
-30%
Marquis 1781 Nero Marquis 1781 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
3.395 ден.4.850 ден.
без ДДВ: 2.877 ден.
-30%
Marquis 1566 T.Moro Marquis 1566 T.Moro
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
3.395 ден.4.850 ден.
без ДДВ: 2.877 ден.
-40%
Marquis 1564 Nero Marquis 1564 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.910 ден.4.850 ден.
без ДДВ: 2.466 ден.
-40%
Marquis 1564 Moro Marquis 1564 Moro
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.910 ден.4.850 ден.
без ДДВ: 2.466 ден.
-30%
Marquis 1563 Nero Marquis 1563 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
3.395 ден.4.850 ден.
без ДДВ: 2.877 ден.
-40%
Marquis 1683 Nero Marquis 1683 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.694 ден.4.490 ден.
без ДДВ: 2.283 ден.
-48%
Marquis V983 Moro Marquis V983 Moro
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.335 ден.4.490 ден.
без ДДВ: 1.979 ден.
-35%
Marquis V1534 Nero Marquis V1534 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.919 ден.4.490 ден.
без ДДВ: 2.474 ден.
-30%
Marquis V984 Moro Marquis V984 Moro
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
3.143 ден.4.490 ден.
без ДДВ: 2.664 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2021. UKION SHOPS