Мокасини

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-41%
Marquis M607 Navy Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Мокасини Материјал за горниште: Кожа Пост..
2.627 MKD4.490 MKD
без ДДВ: 2.226 MKD
-41%
Marquis M607 Vizon
Категорија: Машка колекција Типологија: Мокасини Материјал за горниште: Кожа Пост..
2.627 MKD4.490 MKD
без ДДВ: 2.226 MKD
-45%
Creazioni DG Cemento
Категорија: Машка колекција Типологија: Мокасини Материјал за горниште: Кожа Пост..
2.194 MKD3.990 MKD
без ДДВ: 1.860 MKD

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2019. UKION SHOPS