Есен / Зима

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Marquis VF581 Brown
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
Marquis VF456 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
6.850 ден.
без ДДВ: 5.805 ден.
Marquis VF456 Moro
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
6.850 ден.
без ДДВ: 5.805 ден.
Marquis V1861 T.Moro
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
6.850 ден.
без ДДВ: 5.805 ден.
Marquis V1861 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
6.850 ден.
без ДДВ: 5.805 ден.
Marquis VF427 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
5.490 ден.
без ДДВ: 4.653 ден.
Marquis VF427 Moro
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
5.490 ден.
без ДДВ: 4.653 ден.
Marquis V2862 Moro
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
5.290 ден.
без ДДВ: 4.483 ден.
Marquis V2842 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
5.290 ден.
без ДДВ: 4.483 ден.
Marquis V2841 T.Moro
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
5.290 ден.
без ДДВ: 4.483 ден.
Marquis T602 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кожа ..
5.490 ден.
без ДДВ: 4.653 ден.
Marquis T602 Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кожа ..
5.490 ден.
без ДДВ: 4.653 ден.
Marquis T497 Verde
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кожа ..
5.490 ден.
без ДДВ: 4.653 ден.
Marquis T496 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кожа ..
5.490 ден.
без ДДВ: 4.653 ден.
Marquis T496 Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кожа ..
5.490 ден.
без ДДВ: 4.653 ден.
-40%
Marquis V1712 Nero Marquis V1712 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
3.594 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 3.046 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2021. UKION SHOPS