Есен / Зима

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-40%
Marquis V1714 T.Moro Marquis V1714 T.Moro
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
3.534 ден.5.890 ден.
без ДДВ: 2.995 ден.
-40%
Marquis V1714 Nero Marquis V1714 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
3.534 ден.5.890 ден.
без ДДВ: 2.995 ден.
-40%
Marquis T420 Nero Marquis T420 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Патики Материјал за горниште: Кожа Постав..
2.994 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 2.537 ден.
-40%
Marquis T420 Blue Marquis T420 Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Патики Материјал за горниште: Кожа Постав..
2.994 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 2.537 ден.
-40%
Marquis BS301 Verde Marquis BS301 Verde
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
3.594 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 3.046 ден.
-40%
Marquis BS300 T.Moro Marquis BS300 T.Moro
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
3.594 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 3.046 ден.
-40%
Marquis BS300 Nero Marquis BS300 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
3.594 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 3.046 ден.
-30%
Marquis 1707 T.Moro Marquis 1707 T.Moro
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
3.353 ден.4.790 ден.
без ДДВ: 2.842 ден.
-30%
Marquis 1707 Nero Marquis 1707 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
3.353 ден.4.790 ден.
без ДДВ: 2.842 ден.
-40%
Marquis VF450 Verde Marquis VF450 Verde
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.994 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 2.537 ден.
-40%
Marquis VF450 Camel Marquis VF450 Camel
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.994 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 2.537 ден.
-40%
Marquis T381 Nero Marquis T381 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.994 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 2.537 ден.
-30%
Marquis 1832 Nero Marquis 1832 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
3.283 ден.4.690 ден.
без ДДВ: 2.782 ден.
-30%
Marquis 1703 Nero Marquis 1703 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
3.493 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 2.960 ден.
-47%
Neri Black Neri Black
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Велур ..
2.895 ден.5.450 ден.
без ДДВ: 2.453 ден.
-40%
Marquis 1592 Blue Marquis 1592 Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Велур ..
2.514 ден.4.190 ден.
без ДДВ: 2.131 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2020. UKION SHOPS