Casual чевли

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-40%
Marquis VF451 Verde Marquis VF451 Verde
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.994 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 2.537 ден.
-40%
Marquis VF450 Navy Blue Marquis VF450 Navy Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.994 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 2.537 ден.
-30%
Marquis T491 White Marquis T491 White
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кожа ..
3.493 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 2.960 ден.
-30%
Marquis T491 Black Marquis T491 Black
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кожа ..
3.493 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 2.960 ден.
-30%
Marquis T470 Blue Marquis T470 Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кожа ..
3.493 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 2.960 ден.
-30%
Marquis T470 Black Marquis T470 Black
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кожа ..
3.493 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 2.960 ден.
-40%
Marquis T420 Nero Marquis T420 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Патики Материјал за горниште: Кожа Постав..
2.994 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 2.537 ден.
-40%
Marquis T420 Blue Marquis T420 Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Патики Материјал за горниште: Кожа Постав..
2.994 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 2.537 ден.
-40%
Marquis VF450 Camel Marquis VF450 Camel
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.994 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 2.537 ден.
-40%
Marquis T381 Nero Marquis T381 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.994 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 2.537 ден.
-46%
Marquis 9218 Brown Marquis 9218 Brown
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.500 ден.4.590 ден.
без ДДВ: 2.119 ден.
-50%
Marquis 3752 Grey Marquis 3752 Grey
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Велур ..
1.795 ден.3.590 ден.
без ДДВ: 1.521 ден.
-40%
Marquis 1531 Vitello Nutella Marquis 1531 Vitello Nutella
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.754 ден.4.590 ден.
без ДДВ: 2.334 ден.
-40%
Marquis 1531 Vitello Black Marquis 1531 Vitello Black
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.754 ден.4.590 ден.
без ДДВ: 2.334 ден.
-50%
Gemeli 733 Black Gemeli 733 Black
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Велур ..
1.375 ден.2.750 ден.
без ДДВ: 1.165 ден.
-59%
Boemos 4021 Bianco Boemos 4021 Bianco
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.560 ден.6.250 ден.
без ДДВ: 2.169 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2020. UKION SHOPS