Получизми

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Marquis V1714 T.Moro
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
4.712 MKD5.890 MKD
без ДДВ: 3.993 MKD
-20%
Marquis V1714 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
4.712 MKD5.890 MKD
без ДДВ: 3.993 MKD
-20%
Marquis V1712 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
4.792 MKD5.990 MKD
без ДДВ: 4.061 MKD
-20%
Marquis V1712 Moro
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
4.792 MKD5.990 MKD
без ДДВ: 4.061 MKD
-20%
Marquis BS301 Verde
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
4.792 MKD5.990 MKD
без ДДВ: 4.061 MKD
-20%
Marquis BS301 T.Moro
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
4.792 MKD5.990 MKD
без ДДВ: 4.061 MKD
-20%
Marquis BS300 T.Moro
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
4.792 MKD5.990 MKD
без ДДВ: 4.061 MKD
-20%
Marquis BS300 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
4.792 MKD5.990 MKD
без ДДВ: 4.061 MKD
-47%
Marquis Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Велур ..
2.895 MKD5.450 MKD
без ДДВ: 2.453 MKD
-20%
Juice Grigio
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Велур ..
2.760 MKD3.450 MKD
без ДДВ: 2.339 MKD

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2019. UKION SHOPS