Кожни паричници

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Saddler Pinko Wallet
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Кожен привезок Материјал: Кожа Бре..
1.990 MKD
без ДДВ: 1.686 MKD
Marquis Cuoio Wallet
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Кожен привезок Материјал: Кожа Бре..
1.790 MKD
без ДДВ: 1.517 MKD
Tony Perroti Nero Wallet
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Кожен привезок Материјал: Кожа Бре..
2.950 MKD
без ДДВ: 2.500 MKD
Tony Perroti Leather Accessories
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Кожен привезок Материјал: Кожа Бре..
1.450 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
Tony Perroti Cardholder
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Аксесоар за кредитни картички Материјал:&n..
1.395 MKD
без ДДВ: 1.182 MKD

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2019. UKION SHOPS