Кожни аксесоари

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Marquis Blue Briefcase
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Кожена ташна Материјал: Кожа Бренд..
9.450 MKD
без ДДВ: 8.008 MKD
-20%
Tony Perroti Nero Briefcase
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Кожена ташна Материјал: Кожа Бренд..
10.440 MKD13.050 MKD
без ДДВ: 8.847 MKD
-44%
Inini Nero Briefcase
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Кожена ташна Материјал: Кожа Бренд..
6.100 MKD10.980 MKD
без ДДВ: 5.169 MKD
Tony Perroti Leather Accessories
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Кожен привезок Материјал: Кожа Бре..
1.450 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
Tony Perroti Cardholder
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Аксесоар за кредитни картички Материјал:&n..
1.395 MKD
без ДДВ: 1.182 MKD
Walter Wolf Nero Keyholder
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Привезок за клучеви Материјал: Кожа ..
1.600 MKD
без ДДВ: 1.356 MKD
Inini Manicure Set
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Сет за маникир Материјал: Кожа Бре..
1.730 MKD
без ДДВ: 1.466 MKD

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2019. UKION SHOPS