Кожни ремени

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Locass Rosso Locass Rosso
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Женски ремен Материјал: Кожа Бренд..
1.320 ден.1.650 ден.
без ДДВ: 1.119 ден.
-20%
Locass Nero Locass Nero
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Женски ремен Материјал: Кожа Бренд..
1.320 ден.1.650 ден.
без ДДВ: 1.119 ден.
-20%
Locass Cuoio Locass Cuoio
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Женски ремен Материјал: Кожа Бренд..
1.320 ден.1.650 ден.
без ДДВ: 1.119 ден.
-20%
Locass Man Nero Package Locass Man Nero Package
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Машки ремен + новчаник Материјал:&nbs..
3.392 ден.4.240 ден.
без ДДВ: 2.875 ден.
-20%
Locass Nero Belt Locass Nero Belt
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Машки ремен Материјал: Кожа Б..
1.560 ден.1.950 ден.
без ДДВ: 1.322 ден.
-20%
Locass Cuoio Belt Locass Cuoio Belt
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Машки ремен Материјал: Кожа Б..
1.560 ден.1.950 ден.
без ДДВ: 1.322 ден.
-20%
D.C.K. Nero
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Машки ремен Материјал: Кожа Б..
1.240 ден.1.550 ден.
без ДДВ: 1.051 ден.
-20%
D.C.K. Grigio
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Машки ремен Материјал: Кожа Б..
1.240 ден.1.550 ден.
без ДДВ: 1.051 ден.
-20%
D.C.K. Blue
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Машки ремен Материјал: Кожа Б..
1.240 ден.1.550 ден.
без ДДВ: 1.051 ден.
-20%
D.C.K. Marrone
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Машки ремен Материјал: Кожа Б..
1.240 ден.1.550 ден.
без ДДВ: 1.051 ден.
-20%
D.C.K. Cuoio
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Машки ремен Материјал: Кожа Б..
1.240 ден.1.550 ден.
без ДДВ: 1.051 ден.
Tony Perroti Moro
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Машки ремен Материјал: Кожа Б..
1.470 ден.
без ДДВ: 1.246 ден.
Tony Perroti Nero
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Машки ремен Материјал: Кожа Б..
1.800 ден.
без ДДВ: 1.525 ден.
Inini Sabbia
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Женски ремен Материјал: Кожа Бренд..
1.105 ден.
без ДДВ: 936 ден.
Inini Giallo Ciaro
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Женски ремен Материјал: Кожа Бренд..
1.105 ден.
без ДДВ: 936 ден.
Inini Giallo
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Женски ремен Материјал: Кожа Бренд..
1.105 ден.
без ДДВ: 936 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2021. UKION SHOPS