Кожни ташни

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Marquis Blue Briefcase
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Кожена ташна Материјал: Кожа Бренд..
9.450 MKD
без ДДВ: 8.008 MKD
Marquis Navy Blue
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Кожена ташна Материјал: Кожа Бренд..
4.750 MKD
без ДДВ: 4.025 MKD
Marquis Red Flowers
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Кожена ташна Материјал: Кожа Бренд..
3.150 MKD
без ДДВ: 2.669 MKD
-20%
Marquis Nero Case
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Кожна ташна Материјал: Кожа Бренд:..
1.992 MKD2.490 MKD
без ДДВ: 1.688 MKD
-20%
Tony Perroti Nero Briefcase
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Кожена ташна Материјал: Кожа Бренд..
10.440 MKD13.050 MKD
без ДДВ: 8.847 MKD
-44%
Inini Nero Briefcase
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Кожена ташна Материјал: Кожа Бренд..
6.100 MKD10.980 MKD
без ДДВ: 5.169 MKD

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2019. UKION SHOPS