LeaGu Rosso
  • LeaGu Rosso
  • LeaGu Rosso

LeaGu Rosso

3.436 ден.8.590 ден.
Производител: Lea-Gu
Шифра: LeaGu Rosso 94615
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Број:Категорија: Женска колекција

Типологија: Чевли

Материјал за горниште: Кожа

Постава: Кожна

Ѓон: Кожа

Бренд: LeaGu

Боја: Rosso

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2021. UKION SHOPS
Lea-Gu LeaGu Rosso Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа Постава: Кожна Ѓон: Кожа Бренд: LeaGu Боја: Rosso     .. Category: Product #: LeaGu Rosso 94615 Regular price: 3.436 ден. 3.436 Available from: HOLDER DOOEL