Futti детска колекција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Robin Pink
Зошто Futti ? Природно движење и трчање Со Futti производите Вашите стопала се враќаат ..
1.800 MKD2.250 MKD
без ДДВ: 1.525 MKD
-20%
Robin Navy Blue Kids
Зошто Futti ? Природно движење и трчање Со Futti производите Вашите стопала се враќаат ..
1.800 MKD2.250 MKD
без ДДВ: 1.525 MKD

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2019. UKION SHOPS