Futti машка колекција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Jack Grey
Зошто Futti ? Природно движење и трчање Со Futti производите Вашите стопала се враќаат ..
1.960 MKD2.450 MKD
без ДДВ: 1.661 MKD
-20%
Jack Gaucho Brown
Зошто Futti ? Природно движење и трчање Со Futti производите Вашите стопала се враќаат ..
2.680 MKD3.350 MKD
без ДДВ: 2.271 MKD
-20%
Jack Cordoba Antracite
Зошто Futti ? Природно движење и трчање Со Futti производите Вашите стопала се враќаат ..
1.880 MKD2.350 MKD
без ДДВ: 1.593 MKD

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2019. UKION SHOPS