Крзнени папучи Lovisa Antracite
  • Крзнени папучи Lovisa Antracite
  • Крзнени папучи Lovisa Antracite

Крзнени папучи Lovisa Antracite

1.512 ден.1.890 ден.
Производител: Marquis
Шифра на производ: Крзнени папучи Lovisa Antracite 26252-12
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Број:


Категорија: Женска колекција

Типологија: Крзнени папучи

Материјал за горниште: Австралиско крзно (Double face)

Постава: Природно крзно 

Ѓон: Ева гума

Бренд: Marquis

Боја: Antracite

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2021. UKION SHOPS