Emmre Bronzo
  • Emmre Bronzo
  • Emmre Bronzo

Emmre Bronzo

3.640 ден.7.550 ден.
Производител: Emmre
Шифра: Emmre 40734 Bronzo
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Број:


Категорија: Женска колекција

Типологија: Чевли

Материјал за горниште: Кожа (Swarowski crystals)

Постава: Кожна

Ѓон: Кожа

Бренд: Emmre

Боја: Bronzo

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2021. UKION SHOPS
Emmre Emmre Bronzo Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа (Swarowski crystals) Постава: Кожна Ѓон: Кожа Бренд: Emmre Боја: Bronzo     .. Category: Product #: Emmre 40734 Bronzo Regular price: 3.640 ден. 3.640 Available from: HOLDER DOOEL