Emmre 90847 Verde
  • Emmre 90847 Verde

Emmre 90847 Verde

750 ден.3.990 ден.
Производител: Emmre
Шифра: Emmre 90847 Verde
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Број:

Категорија: Женска колекција

Типологија: Чевли

Материјал за горниште: Кожа

Постава: Кожна

Ѓон: Кожен

Бренд: Emmre

Боја: Verde

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2021. UKION SHOPS
Emmre Emmre 90847 Verde Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа Постава: Кожна Ѓон: Кожен Бренд: Emmre Боја: Verde     .. Category: Product #: Emmre 90847 Verde Regular price: 750 ден. 750 Available from: HOLDER DOOEL