CaféNoir Nero
  • CaféNoir Nero
  • CaféNoir Nero

CaféNoir Nero

4.990 ден.9.980 ден.
Производител: Café Noir
Шифра: CaféNoir Nero 818
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Број:

Категорија: Женска колекција

Типологија: Чевли

Материјал за горниште: Кожа

Постава: Кожна

Ѓон: Кожа

Бренд: CafeNoir

Боја: Nero

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2021. UKION SHOPS
Café Noir CaféNoir Nero Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа Постава: Кожна Ѓон: Кожа Бренд: CafeNoir Боја: Nero     .. Category: Product #: CaféNoir Nero 818 Regular price: 4.990 ден. 4.990 Available from: HOLDER DOOEL