Biba Beige
  • Biba Beige
  • Biba Beige

Biba Beige

1.914 ден.3.190 ден.
Производител: Biba
Шифра на производ: Biba Shoes Beige 0216
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Број:

Категорија: Женска колекција

Типологија: Салонки

Материјал за горниште: Кожа

Постава: Кожна

Ѓон: ПУ

Бренд: Biba Shoes

Боја: Beige

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2021. UKION SHOPS