Biba 555 Olive
  • Biba 555 Olive

Biba 555 Olive

450 ден.3.290 ден.
Производител: Biba
Шифра: Biba 555 Olive
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Број:


Категорија: Женска колекција

Типологија: Женски чевли

Материјал за горниште: Кожа

Постава: Кожна

Ѓон: ПУ

Бренд: Biba

Боја: Olive

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2021. UKION SHOPS
Biba Biba 555 Olive Категорија: Женска колекција Типологија: Женски чевли Материјал за горниште: Кожа Постава: Кожна Ѓон: ПУ Бренд: Biba Боја: Olive     .. Category: Product #: Biba 555 Olive Regular price: 450 ден. 450 Available from: HOLDER DOOEL