Appennino Verde
  • Appennino Verde
  • Appennino Verde

Appennino Verde

5.313 ден.7.590 ден.
Производител: Marquis
Шифра: Appennino Verde 20082
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Број:

Категорија: Женска колекција

Типологија: 

Материјал за горниште: Кожа 

Постава: Кожна

Ѓон: Кожа

Бренд: Ciaboo

Боја: Verde

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2022. UKION SHOPS
Marquis Appennino Verde Категорија: Женска колекција Типологија:  Материјал за горниште: Кожа  Постава: Кожна Ѓон: Кожа Бренд: Ciaboo Боја: Verde     .. Category: Product #: Appennino Verde 20082 Regular price: 5.313 ден. 5.313 Available from: HOLDER DOOEL